Moda dla mężczyzn: co się będzie nosić tegorocznej zimy?

Przełom października i listopada to czas, gdy w sklepach odzieżowych i obuwniczych pojawiają się kolekcje zimowe. To również moment, gdy wielu z nas uzupełnia swoją szafę w odzież zimową. Każdego roku da się zauważyć inne trendy dominujące, zarówno jeśli chodzi o konfekcję damską, jak i męską. Jak prezentuje się moda dla mężczyzn na tegoroczną zimę? Jakie kolory i faktury będą modne? Sprawdź!

Moda dla mężczyzn na zimę – ciepło i elegancko

Tej zimy da się dostrzec sporo elegancji i klasyki w konfekcji męskiej. Prawdziwym must have będzie długi, prochowy płaszcz zimowy, zapinany dwurzędowo, który dodaje męskości, a przy tym jest ciepły i wygodny. Oczywiście nie brak też sportowych kurtek pikowanych, niemniej również są one taliowane i nieco dłuższe, przez co wyglądają bardziej elegancko.

moda dla mężczyzn
TOP SECRET
CENA: 349,99 PLN
moda dla mężczyzn
TOP SECRET
CENA: 399,99 PLN
moda dla mężczyzn
www.denley.pl
CENA: 179,99 PLN

Moda dla mężczyzn na tegoroczną zimę przewiduje też wszelkie dodatki wełniane. Ciepłe czapki, szaliki, kominy i rękawiczki to najlepsze wyposażenie na nadchodzącą „zimę stulecia”. A przy tym wyglądają modnie i elegancko.

moda dla mężczyzn
TOP SECRET
CENA: 19,99 PLN
moda dla mężczyzn
DaWanda
CENA: 149,99 PLN

Jeśli chodzi o kolory, tutaj również dominuje klasyka, a więc czerń, brązy i szarości. Niemniej przełamać je można dodatkami w kolorze bordowym, ciemnozielonym czy granatowym. To kolory, które pasują do eleganckiego mężczyzny i nadają stylizacji oryginalnego wyglądu. Jak widać, moda dla mężczyzn na zimę jest bardzo zrównoważona – elegancka, a przy tym ciepła i praktyczna.

Dodaj komentarz