Muconatural Complete – naturalnie na kaszel

Kaszel suchy lub mokry potrafi być bardzo uciążliwy, zwłaszcza wieczorem i nocą. Ale nieleczony kaszel może przerodzić się także w poważniejszą chorobę, dlatego nigdy nie należy go lekceważyć. Syrop MUCONATURAL Complete to naturalny sposób na kaszel suchy i mokry. Czym się wyróżnia? Dlaczego warto wybrać właśnie jego spośród wielu różnych leków na kaszel?

MUCONATURAL Complete – to, co w naturze najlepsze

Syrop MUCONATURAL Complete marki Mucosolvan to uniwersalny wyrób medyczny na kaszel suchy i mokry dla dorosłych i dzieci powyżej pierwszego roku życia. Można go stosować zarówno w dzień, jak i w nocy, gdyż może łagodzić kaszel i uwalniać od jego ataków. Jego największą zaletą jest w 100% naturalny skład. Syrop nie zawiera glutenu, barwników, konserwantów ani alkoholu. Zatem nie uzależnia ani nie uczula, jest bezpieczny dla każdego. Jednocześnie zastosowano nowoczesną formułę z kompleksem Poliflav M. A., której działanie potwierdzono naukowo.

muconatural complete

W skład MUCONATURAL Complete wchodzą tylko naturalne składniki, takie jak tymianek, miód i babka lancetowata. Flawonoidy zawarte w tymianku chronią błonę śluzową przed działaniem drażniących czynników zewnętrznych, miód koi podrażnione gardło oraz nawilża śluzówkę, natomiast polisacharydy zawarte w babce lancetowatej zmniejszają lepkość śluzu, ułatwiając jego odkrztuszanie. Warto dodać, że zawarty w syropie miód jest wolny od alergenów i pochodzi z ekologicznych upraw głównie z północnej Europy.

Wskazania i przeciwwskazania do stosowania MUCONATURAL Complete

Jak już podkreśliliśmy, syrop MUCONATURAL Complete może działać potrójnie, zwalczając objawy kaszlu suchego i mokrego. Dzięki naturalnemu składowi można go podawać dzieciom i dorosłym. Niemniej jednak syropu nie należy podawać osobom, u których stwierdzono nadwrażliwość lub alergię na jeden lub więcej składników zawartych w tym wyrobie medycznym, a także w przypadku alergii na owoce cytrusowe. Więcej na temat tego produktu można przeczytać TUTAJ.

muconatural complete

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz