Najnowsze smartfony – przegląd z roku 2017

Każdego roku operatorzy komórkowi wypuszczają na sprzedaż nowe modele smartfonów. Zastanawiając się, jaki telefon kupić, warto dowiedzieć się, jakie najnowsze smartfony są w sprzedaży w naszym kraju i jakie opinie zebrały. Oto ranking kilku z nich.

Najnowsze smartfony – wrzesień 2017

iPhone X – prawdziwa gratka dla miłośników produktów Apple

najnowsze smartfony

najnowsze smartfony

Specyfikacja:
Ekran 5,8” 2436X 1125PX
Procesor A11 BIONIC
RAM 3 GB
System iOS 11
Bateria 3000 MAH

IPhone X to zdecydowanie najbardziej nowoczesny smartfon, jaki pojawił się na rynku w ostatnim czasie. Producent wyposażył go w szereg innowacyjnych technologii. Jedną z funkcji, która wzbudziła spore zainteresowanie jest Face ID, czyli rozpoznawanie twarzy właściciela telefonu. Funkcja ta zastąpiła Touch ID. iPhone X jest też jedynym urządzeniem na świecie, które umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

LG V30 – najlepsze urządzenie mobilne tego roku

Wymieniając najnowsze smartfony, nie można przegapić nowej propozycji od LG – model V30.

najnowsze smartfony

najnowsze smartfony
Specyfikacja:
Ekran 6” 2880 x 1440 PX
Procesor Snapdragon 835
RAM 4 GB
System Android 7.1
Bateria 3300 MAH

LG V30 to smartfon o ogromnych możliwościach. Posiada wysokiej klasy aparat fotograficzny z dodatkowym szerokokątnym obiektywem, rozbudowaną aplikację aparatu, matrycę wyświetlacza w technologii OLED oraz świetny przetwornik dźwięku. A to tylko kilka spośród wielu funkcji, jakie posiada ten smartfon. Więcej propozycji od LG znajdziecie TUTAJ.

Samsung Galaxy Note 8 – wyjątkowy i zaawansowany

najnowsze smartfony

najnowsze smartfony

Specyfikacja:
Ekran 6,3” 2960 x 1440 PX
Procesor Exynos 889
RAM 6 GB
System Android 7.1
Bateria 3300 MAH

Największą nowością i zaskoczeniem w Note 8 jest wprowadzenie drugiego obiektywu na tylny panel. Jego zadaniem jest rozmywać tło, co pozwala wykonywać lepszej jakości zdjęcia. W połączeniu z hybrydowym zoomem Samsung Galaxy Note 8 staje się bardzo interesującą propozycją dla miłośników fotografii.

Dodaj komentarz