Nowoczesna reklama – oklejanie samochodów

Obecnie każdy przedsiębiorca posiadający firmę lub planujący ją założyć, wie, że w dużej mierze jego sukces zależy od odpowiedniej reklamy. Trudno oczekiwać, by lokalne firmy wydawały pieniądze na reklamę telewizyjną – byłoby to bezcelowe i bardzo obciążające finansowo. By jednak dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, właściciele firm decydują się wykorzystać do reklamy swoją flotę samochodową. Służą do tego folie 3M – to specjalne folie wysokiej jakości do oklejania samochodów z dowolnym nadrukiem. Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Folie 3M – oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów foliami 3M ma nie tylko marketingowe zalety. Wielu kierowców decyduje się na oklejenie samochodu ze względów estetycznych. Folie 3M odznaczają się bowiem dużą trwałością i odpornością na różne czynniki, chociażby atmosferyczne, z którymi nasz samochód musi sobie poradzić na drodze.

folie 3m
Folie do oklejania samochodów pozwalają w łatwy sposób zmienić kolor samochodu i nadać mu estetyczny wygląd.
folie 3m
Tak przebiega oklejanie samochodu folią.

Taka folia chroni między innymi przed zniszczeniem lakieru samochodowego, a w razie konieczności jej wymiany czy zerwania również nie narusza powierzchni lakieru. Jest to bardzo istotne, gdyż wiele tańszych odpowiedników folii 3M być może wygląda bardzo podobnie, ale pozbycie się jej prawie zawsze wiąże się ze zniszczeniem lakieru na samochodzie. Jego naprawa to kolejny, nie ukrywajmy, spory koszt.

Oklejanie samochodów formą reklamy

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, folie 3M służą również do oklejania samochodów reklamami. Warto wiedzieć, że zanim reklama finalnie znajdzie się na samochodzie, dokładnie i skrupulatnie planuje się jej rozmieszczenie, by wyglądała estetycznie i była łatwa do odczytania. Reklama na samochodzie to ostatnio bardzo popularna forma promocji firmy, gdyż jest stosunkowo niedroga, a w naturalny sposób dociera do wielu odbiorców z różnych środowisk – wystarczy, że my lub nasi pracownicy poruszają się po kraju takim oklejonym samochodem, załatwiając różne sprawy dla firmy.

folie 3m
Samochód z reklamą zwraca uwagę i może dotrzeć do dużego grona odbiorców.

Jeżeli szukasz w tej kwestii porad lub inspiracji, wejdź na stronę 3M Centrum Inspiracji – znajdziesz tam ciekawe informacje i aktualności, a także praktyczne porady odnośnie oklejania samochodów, nowoczesnych metod oklejania i rodzajów dostępnych folii. Zapraszam na stronę!

Dodaj komentarz