Permen – suplement diety dla mężczyzn

Problemy z potencją to zmora wielu mężczyzn. Do niedawna problem ten dotyczył głównie dojrzałych mężczyzn, coraz częściej jednak ci młodsi zauważają, że ich sprawność w tej dziedzinie nie jest już taka jak kiedyś. Wynika to z prowadzenia stresującego życia przeładowanego obowiązkami oraz niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Jak można sobie pomóc w tej sytuacji? Odpowiedzią na nasze potrzeby może okazać się suplement diety Permen.

Permen – suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach

Permen jest suplementem diety w formie tabletek do codziennego stosowania dostępnym bez recepty. Może pomóc w odzyskaniu sprawności seksualnej oraz utrzymaniu erekcji. W jego składzie znajdują się naturalne składniki, takie jak L-arginina, buzdyganek ziemny i żeń-szeń. Ponieważ istnieją różne rodzaje suplementu diety Permen, jego skład może się nieco różnić. Na przykład w wersji Repro w składzie znajdziemy storczyk męski, korzeń maca, witanię ospałą oraz cynk.

permen
Permen dedykowany jest mężczyznom mającym problemy z potencją.

Każdy z wymienionych składników wpływa nieco inaczej na zdrowie seksualne. Storczyk męski ma wspomagać płodność oraz poprawiać jakość nasienia, korzeń maca ma podnosić poziom pożądania, co pomaga w naturalny sposób zachować aktywność seksualną, witania ospała ma wpływać na zwiększenie poczucia energii i siły, a cynk ma pomagać w utrzymywaniu prawidłowych funkcji rozrodczych.

Jak stosować suplement diety Permen?

Tak jak w przypadku innych leków i suplementów, Permen nie zastąpi zróżnicowanej diety oraz wizyty u lekarza. Może jednak wspomóc walkę z zaburzeniami erekcji. Producent radzi, by stosować 1-2 tabletki dziennie podczas posiłku lub zaraz po nim. By uzyskane efekty okazały się trwałe, zaleca stosowanie suplementu przez okres 6-8 tygodni.

permen
Każde przyjmowanie leków i suplementów diety warto wcześniej skonsultować z lekarzem.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz