Pierścień na telefon – do czego ci się przyda?

W dobie obecnej nikogo już nie dziwi widok nastolatka z drogim smartfonem w ręku. Sprzęt ten stał się tak powszechny i ogólnodostępny, że dla wielu nawet wyjście z domu do sklepu bez niego jest nie do przyjęcia, Smartfony to w tej chwili urządzenia wielofunkcyjne i są nam przydatne naprawdę w wielu dziedzinach życia. Ale jak każda rzecz, również smartfon może się zepsuć. Jednym z najczęstszych powodów wymiany smartfona na nowy jest jego upadek i stłuczenie dotykowego ekranu, którego naprawa jest nieopłacalna. Jak można zniwelować ryzyko upuszczenia smartfona na twardą posadzkę? Z pomocą przychodzi pierścień na telefon.

Pierścień na telefon – przede wszystkim ochrona

Pierścień na telefon to prosty, niedrogi gadżet, który ma chronić nasz sprzęt elektroniczny przed upadkiem i zniszczeniem. Jak sama nazwa wskazuje, jest to pierścień, który mocujemy z tyłu telefonu bądź tabletu na mocnej taśmie klejącej. W trakcie korzystania z urządzenia wkładamy w pierścień palec, dzięki czemu mamy pewność, że telefon nam się nie wyślizgnie z dłoni. Nawet jeśli jakimś cudem by się to stało, zdążymy go przytrzymać. Ponieważ pierścień obraca się w dowolnym kierunku, jego używanie w żaden sposób nie wpływa na swobodę posługiwania się telefonem.pierścień na telefon Ta nieduża inwestycja może uchronić nasz smartfon przez zniszczeniem. Wielu rodziców decyduje się na zakup tego pierścienia dla swoich pociech i dodatkowo zapina na nim smycz, by dziecko mogło nosić telefon na szyi. To niweluje ryzyko upadku czy zostawienia telefony gdzieś w szatni w szkole czy na placu zabaw. Ale to nie jedyna jego funkcja.

Pierścień jako podstawka?

Ponieważ pierścień na telefon mocujemy na stałe na jego obudowie, warto odkryć też jego inne funkcje. Na przykład świetnie sprawdzi się jako jego podstawka, gdy chcemy obejrzeć na smartfonie jakiś film. pierścień na telefonNie musimy dzięki temu szukać jakichś przedmiotów, o który moglibyśmy oprzeć smartfona na biurku – wystarczy ustawić pierścień pod odpowiednim kątem, by telefon stabilnie się trzymał.

Ile zapłacimy za pierścień na telefon?

Najprostsze pierścienie do smartfonów kupimy w sieci już za kilkanaście złotych. Jeżeli jednak wyjątkowo zależy nam na jego trwałości i wysokiej jakości lub ciekawym designie, warto rozejrzeć się wśród markowych modeli. Ich cena nie jest jednak wygórowana, zwykle oscyluje między 50 – 70 złotych. To żaden koszt w porównaniu z ewentualną naprawą czy wymianą smartfona zniszczonego na skutek upadku.

Dodaj komentarz