Problem z kredytem we frankach? Pomoże kancelaria frankowa

Problem z kredytem we frankach? Pomoże kancelaria frankowa

Kredyty we frankach szwajcarskich nadal są poważnym problemem dla kredytobiorców, którzy zdecydowali się na ich zaciągnięcie. Gdy pojawiają się problemy z kredytem walutowym w CHF, warto pomyśleć o skorzystaniu z profesjonalnej kancelarii prawniczej, tzw. kancelarii frankowej. Co może ona zaoferować swoim klientom?

Kredyty frankowe – co zrobić z problematycznym kredytem?

Wielu kredytobiorców, którzy zdecydowali się na kredyty frankowe, ma poważne problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. To efekt nagłych skoków kursów walut, spowodowały, że „Frankowicze”, muszą płacić znacznie wyższe raty niż pierwotnie zakładali.

Jednak nie jest to jedyny problem z kredytami walutowymi we franku szwajcarskim. Dodatkowo wiele umów z bankami zawiera nieprawidłowe, niezgodne z prawem klauzule, które określane są jako abuzywne. Zastosowanie takich klauzul w umowie o kredyt frankowy oznacza, że może być ona skrajnie niekorzystna dla kredytobiorcy. Według orzecznictwa sądów ma on wtedy prawo do ubiegania się o unieważnienie kredytu frankowego albo o jego „odfrankowienie”, czyli zmianę waluty.

Kancelarie frankowe – czym się zajmują?

Wytoczenie sprawy o kredyt frankowy wymaga odpowiedniej wiedzy. Właśnie dlatego wielu kredytobiorców decyduje się na korzystanie z pomocy kancelarii frankowych.

Kancelariami frankowymi nazywa się kancelarie prawne, które mają doświadczenie w sprawach o kredyty frankowe i reprezentują wtedy swoich klientów. Wiele z nich może zaprezentować bardzo dobre wyniki w postaci korzystnych orzeczeń dla swoich klientów.

Gdy poszukiwana jest dobra kancelaria frankowa Gliwice – https://jpm-adwokaci.pl/kredyty-walutowe/ są miastem na Śląsku, gdzie można skorzystać z usług specjalistów w dziedzinie kredytów frankowych. Więcej na temat ich oferty można znaleźć już teraz w internecie.

Wśród usług świadczonych przez kancelarie frankowe znajdują się między innymi:

  • analiza umowy kredytowej pod kątem klauzul abuzywnych

  • kontakty przedsądowe z bankiem

  • przygotowanie pozwu w sprawie o kredyt frankowy

  • reprezentowanie klienta w sprawie sądowej

  • egzekwowanie postanowień orzeczenia sądowego

Dokładne informacje dotyczące usług kancelarii frankowych zaprezentowane są na ich stronach internetowych, gdzie można zapoznać się również z przykładowymi wyrokami w sprawach, w których uczestniczyli ich prawnicy.

Gdy zatem pojawiają się problemy z kredytami frankowymi, warto pomyśleć o skorzystaniu z usług kancelarii frankowych. Zapewniają one swoim klientom kompleksową obsługę w ramach kontaktów z bankiem i podczas rozprawy sądowej, by pomóc im w uzyskaniu satysfakcjonującego, sprawiedliwego wyroku.

Dodaj komentarz