Szukamy mieszkania w Łodzi dla rodziny

W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym chcemy się usamodzielnić i założyć rodzinę. Podstawą do tego, by móc to zrobić, jest znalezienie pracy oraz mieszkania. Jak wygląda sytuacja mieszkańców Łodzi, jeśli chodzi o mieszkania? Inwestycje deweloperskie w tym mieście sprawiają, że nowe mieszkania w Łodzi można znaleźć bez większego trudu. Przeanalizujmy jedną z takich inwestycji.

Osiedle City Park w Łodzi – zaciszne i bezpieczne

Jedną z godnych uwagi inwestycji deweloperskich w Łodzi jest osiedle City Park. Osiedle te nie bez powodu nazywane jest zieloną oazą Śródmieścia – jego lokalizacja spodoba się większości mieszkańcom Łodzi, którzy tęsknią po powrocie z pracy za ciszą i spokojem. Osiedle City Park oferuje nowe mieszkania w Łodzi przy ulicy Żeligowskiego, w jej zielonej części.nowe mieszkania w łodzi Lokalizacja ta zapewnia bezpieczeństwo, kontakt z przyrodą oraz spokój, a jednocześnie dostęp do najważniejszych punktów w Łodzi, między innymi przystanków komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, przychodni, basenu, centrum handlowego, a także terenów spacerowych. Pieszo można dość do ulicy Piotrowskiej w niecałe 15 minut, a do centrum handlowego Manufaktura nawet w 10 minut.

nowe mieszkania w łodzi
Osiedle City Park w Łodzi

Samochodem zaś dojedziemy między innymi do Centrum miasta, obwodnicy, AquaParku czy Ogrodu Botanicznego. W pobliżu osiedla znajduje się tez Park Poniatowski, dający możliwości uprawiania sportu i innych form rekreacji.

Nowe mieszkania w Łodzi

Jeśli chodzi o mieszkania, na osiedlu City Park oddano do dyspozycji lokale mieszkalne w dwóch budynkach o metrażach od 32 do nawet 81m2. Są tu dostępne zarówno kawalerki, jak i duże czteropokojowe mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi. Lokale trzy i czteropokojowe posiadają dodatkową osobną toaletę oraz garderobę, natomiast w każdym z mieszkań istnieje możliwość oddzielenia dużej, widnej kuchni.

nowe mieszkania w łodzi
Kuchnia
nowe mieszkania w łodzi
Salon
nowe mieszkania w łodzi
Sypialnia

Budynki są wyposażone w duże okna, dzięki czemu mieszkania są widne i słoneczne, a także w balkony. Mieszkania na parterze mają również ogródki pełniące funkcję przestronnych tarasów. Poza tym w budynkach mieszkalnych zamontowane są domofony z funkcją video oraz całodobowa ochrona, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo na osiedlu. Nowe mieszkania w Łodzi na osiedlu City Park to idealne miejsce dla Twojej rodziny – spokojne i bezpieczne!

Dodaj komentarz