Szybki Internet 4G czy 3G?

Dzień dobry Kochani!

Internet to coś, bez czego wielu z Nas już się nie obejdzie. Z roku na rok powstają coraz to nowsze i lepsze oferty superszybkiego Internetu. Szybki Internet jest w tej chwili niezbędnym minimum. Dlaczego?

4g
Internet 4G jest przede wszystkim szybki.
internet 4g
Internet 4G to w tej chwili najszybszy dostępny Internet LTE.

Internet 4G – lepszy niż 3G?

Krótko mówiąc, Internet 4G jest o wiele szybszy i płynniejszy niż inne, co widać już w codziennym użytkowaniu sieci przy przeglądaniu stron www, pobieraniu multimediów czy przesyłaniu danych. Prędkość Internetu 4G kilkakrotnie przewyższa szybkość Internetu 3G. Jedynym warunkiem, by móc z niego korzystać, jest przebywanie w zasięgu LTE, co w przypadku Polski wynosi praktycznie 100% mieszkańców.

internet satelitarny
Szybki Internet LTE 3G lub 4G przydaje się zarówno w domu, jak i w biznesie.

Zalety Internetu LTE

Zastosowanie Internetu LTE ma wiele zalet. Nie chodzi tu wyłącznie o podniesienie komfortu w użytkowaniu sieci. W grę wchodzi też rosnąca ilość smartfonów i urządzeń mobilnych mających dostęp do Internetu. W pewnym momencie sieć mogłaby nie wytrzymać obciążenia, zwłaszcza że użytkownicy tych urządzeń oczekują szybkiego i sprawnego działania aplikacji korzystających z Internetu. Dlatego szybki Internet LTE był po prostu koniecznością.

4g
Internet 4G pozwala korzystać z aplikacji mobilnych w sposób szybki i bezproblemowy.

A co Wy o tym sądzicie? Czekam na wypowiedzi!

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz