Xperia Z Ultra – najlepszy z najlepszych

IT

Szukasz smartfonu idealnego, który nigdy Cię nie zawiedzie? Potrzebujesz sprzętu, który pozwoli Ci robić doskonałe zdjęcia, a także korzystać z niego nawet w ekstremalnych warunkach? W takim razie Xperia Z Ultra będzie strzałem w dziesiątkę! Poznaj ją bliżej.

Xperia Z Ultra – doskonały pod każdym względem

Xperia Z Ultra to smartfon, który może wyglądać całkiem niepozornie, jednak za obudową ukryty jest właściwie niezniszczalny sprzęt. Odpory na kurz i wodę w obudowie z hartowanego szkła daje znacznie większe możliwości niż jakikolwiek inny smartfon. To telefon z dużym, 6,4-calowym wyświetlaczem o wyjątkowej lekkości i cienkiej obudowie. Jak to możliwe? Otóż pozbyto się zbędnej przestrzeni, dzięki czemu wyświetlacz znajduje się bliżej obiektywu. Zastosowano też zupełnie nowy układ elementów i ramkę szkieletową, co dało nam ultra cienki i lekki smartfon mający zaledwie 6,5 mm grubości i tylko 212 gramów.sony xperia z ultra

sony xperia z ultra

sony xperia z ultra

sony xperia z ultra

Xperia Z Ultra posiada akcesoria dodatkowe, które pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać jego funkcje. Należą do nich między innymi bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, wygodna stacja ładująca oraz poręczny pilot do sterowania smartfonem. Dzięki nim korzystanie ze smartfona będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Poznaj Xperię Z Ultra z najlepszej strony!

A oto rzetelna recenzja Xperii Z Ultra z testami jego odporności:

Więcej na te temat możecie przeczytać także TUTAJ.

Dodaj komentarz