Zadbaj o swój ogród na wiosnę!

Chociaż przed nami dopiero zima, to dobry moment, by właściciele przydomowych ogródków i działek pomyśleli o skompletowaniu sprzętu ogrodniczego na wiosnę. Mając na to więcej czasu, mogą na spokojnie przemyśleć, co jest im niezbędne, i wybrać najlepszy sprzęt, a ponadto mogą liczyć na rabaty cenowe. Sprzętem wartym uwagi jest kosiarka spalinowa McCulloch. Dlaczego?

Kosiarka spalinowa McCulloch – dostosowana do Twoich potrzeb

Kosiarki McCulloch są przystosowane do naszych potrzeb, w zależności od tego, jak duży ogród posiadamy, a także czy jego teren jest płaski i równy czy też pofalowany. Kosiarka spalinowa McCulloch ułatwia pracę w ogrodzie, zwłaszcza o dużych powierzchniach i wielu zakamarkach, do których trudno się dostać zwykłą kosiarką.

kosiarka spalinowa mcculloch
Kosiarka spalinowa McCulloch M40-450C z koszem.

Co wyróżnia produkty marki McCulloch? Po pierwsze, posiadają centralną regulację wysokości, co umożliwia dopasowanie wysokości koszenia przy użyciu jednej dźwigni. Po drugie, odznaczają się wysoką wydajnością, dzięki czemu na przykład kosiarka spalinowa McCulloch sprawdzi się na wysokim i gęstym trawniku i umożliwi sprawne skoszenie go za jednym razem, bez żadnych zacięć urządzenia. Po trzecie, kosiarki posiadają duże koła, co zapewnia lepszą zwrotność i ogólny komfort kierowania sprzętem. I po czwarte, uruchamia się je w bardzo prosty sposób – wystarczy pociągnąć jedną linkę rozruchową.

Inne produkty marki McCulloch

Oczywiście kosiarka spalinowa McCulloch to nie jedyny sprzęt przydatny do pracy w ogrodzie. W wielu wypadkach potrzebne są też inne, na przykład podkaszarki i wykaszarki, nożyce do żywopłotu, a także akcesoria do poszczególnych sprzętów, w razie gdyby obecne uległy zniszczeniu lub zepsuciu. Wszystkie te elementy można znaleźć wśród sprzętów marki McCulloch.

Zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej http://www.mcculloch.com/pl/sitemap/ i przejrzenia asortymentu. kosiarka spalinowa mcculloch
Pamiętajmy, zima minie bardzo szybko i nim się obejrzymy, już trzeba będzie zabierać się za prace ogrodnicze! Lepiej być do tego przygotowanym już wcześniej i posiadać sprawny sprzęt.

Dodaj komentarz