Zamów pizzę na swoją imprezę!

Dzień dobry Kochani!

To już połowa wakacji, a pogoda bardzo sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi zarówno w domu, jak i poza domem. Jako osoba towarzyska bardzo lubię takie kameralne imprezy, brak mi jednak czasu na przygotowywanie przystawek dla gości. Co w tej sytuacji zrobić? Przychodzi mi do głowy jedna myśl: Zamów pizzę! 😀

Zamów pizzę przez telefon lub Internet

O walorach smakowych pizzy chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Te danie kuchni włoskiej smakuje zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Każdy z nas może wybrać pizzę z takimi dodatkami, jakie on lubi – i właśnie to sprawia, że pizza jest tak popularna. W ostatnim czasie da się zauważyć przyrost miejsc gastronomicznych serwujących pizzę, czyli po prostu pizzerie. Bardzo wygodną opcją jest zamówienie pizzy z dowozem przez telefon lub Internet. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie, gdy umawiam się z przyjaciółmi u siebie, ale nie mam czasu nic przygotować.

zamów pizzę
Zamów pizzę przez telefon lub Internet, nie wychodząc z domu!

Wtedy po prostu robimy tak zwaną „zrzutkę” i zamawiamy kilka rodzajów pizz, aby każdy mógł zjeść taką, którą najbardziej lubi. Pizzerie oferują też fajne promocje, na przykład Zamów pizzę dużą, a małą dostaniesz gratis albo Do godziny 14:00 wszystkie pizze 20% taniej. Są też kupony, które można wykorzystać w każdym lokalu danej sieci pizzerii do określonego dnia. Ale absolutnym hitem jest możliwość zamawiania pizzy przez specjalną aplikację pobraną na smartfon lub tablet. W ten sposób można zamówić pizzę na dowóz lub na odbiór osobisty i dzięki temu oszczędzasz cenny czas, bo gdy już jesteś w lokalu, Twoja pizza jest już ciepła w pudełku i to ona czeka na Ciebie, a nie Ty na nią. Więcej informacji o tej możliwości uzyskacie na przykład TUTAJ.

pizza na imprezie
Zamówienie pizzy na imprezę ze znajomymi to zawsze dobry pomysł!

A czy Wy lubicie zamówić czasem pizzę do domu w trakcie spotkania z przyjaciółmi lub gdy nie macie pomysłu na obiad? Jaka jest Wasza ulubiona pizzeria i pizza? Czekam na wypowiedzi!

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz